2 MTB STU BOHATERÓW

zostań 
Super
bohaterem
wiosną 2021

Aby zostać superbohaterem nie trzeba mieć supermocy - wystarczy wielkie serce i chęć, by zmierzyć się ze swoimi słabościami! Aby to zrobić nie musisz stanąć na podium - w naszych biegach każdy, kto przekroczy linię mety jest zwycięzcą.

ZAPISZ SIĘ!

Pakiety

Jak przy poprzednich edycjach imprez z cyklu Stu Bohaterów szykujemy dla Was atrakcyjne pakiety startowe z praktycznymi gadżetami oraz prezentami od sponsorów.

medale

Każdy zawodnik, który ukończy jeden z wyznaczonych dystansów otrzyma pamiątkowy medal 2 MTB Stu Bohaterów z wizerunkiem historycznego patrona Tomasza Stankiewicza

klasyfikacja

Zawodnicy zostaną sklasyfikowani w kategorii OPEN oraz dla wyścigu głównego zostanie przeprowadzona klasyfikacja wiekowa.

odznaka

2 MTB Stu Bohaterów wsólnie z Biegami Stu Bohaterów jest imprezą wliczaną do klasyfikacji Odznaki Superbohatera. Pierwsi zawodnicy zostaną uhonorowani brązową odznaką za ukończenie trzech biegów superbohatera. 

PARTNERZY 2 MTB STU BOHATERÓW

SPONSORZY

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ 
W 2 MTB STU BOHATERÓW?

Aby wystartować w 1 MTB Stu Bohaterów musisz wykonać kilka prostych kroków. Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje począwszy od mapy zawierającej trasę, przez regulamin po link do strony, na której dokonasz rejestracji i dokonasz opłaty startowej. 

Zapisy również w biurze zawodów w dniu wyścigu

krok 1
trasy i dystanse

Zapoznaj się z trasami dla poszczególnych dystansów jakie przygotowaliśmy dla Was.

POZNAJ TRASĘ

krok 2
regulamin 

Zapoznaj się z Regulaminem 2 MTB Biegu Stu Bohaterów. Poznaj zasady oraz warunki uczestnictwa w imprezie.

REGULAMIN

krok 3
zapisy

Zapraszamy do naszego sklepu biegacza, gdzie zakupisz pakiet startowy oraz dokonasz rejestracji.

ZAPISZ SIĘ!

Gdzie i kiedy jedziemy?

2 MTB Stu Bohaterów odbędzie się w Chełmcu koło Jawora. 
Startujemy wiosną 2021

2 MTB Stu Bohaterów z powodu COVID-19 został przeniesiony wiosnę 2021 roku iodbędzie się w Chełmcu koło Jawora

Jak w czerwcu przygotowaliśmy dla Was malowniczą trasę wyznaczone leśnymi duktami Parku Karajobrazowego Chełmy. 

Cudowne widoki oraz atrakcyjna trasa w standardzie. Jako gratis rewelacyjna, rodzinna atmosfera, dużo atrakcji (nie tylko sportowych) połączonych ze zbiórką na cel charytatywny. Sprawdź siebie i zdobądź tytuł superbohatera! Aby to zrobić nie musisz stanąć na podium - w naszych biegach każdy, kto przekroczy linię mety jest zwycięzcą.

Miliony sposobów na nudę

Kolejny dzień kwarantanny? Siedzisz w domu? To świetny moment na domowy trening oraz czas, który możesz aktywnie i kreatywnie spędzić z rodziną. Poznaj miliony sposobów na nudę. Jeśli masz ciekawe pomysły opowiedz o tym i podziel się z innymi.
www.milionysposobownanude.pl

"Naród, który gubi swoją tożsamość i zapomina o swojej historii oraz bohaterach przestaje być niepodległy. Staje się niewolnikiem obojętności, konsumpcji i dnia codziennego. 
Pamięć o przeszłości nie jest czymś złym ani nie wyklucza rozwoju i nowoczesności. Nie jest archaizmem. Jest czymś co można nazwać tradycją - wspomnieniem najbliższych. Bo przecież ci Bohaterowie powinni nam być bliscy niczym rodzina, bo dzięki nim jesteśmy wolni. Pamiętajcie - niepodległość ma twarz zwykłych ludzi"